Declaré Age Control -  zabieg przeciwzmarszczkowy

Zabieg wygładzający zmarszczki oraz rewitalizujący i odbudowujący strukturę skóry.

160 zł.

Pielęgnacja Declaré Age Control obejmuje nowoczesne produkty zapewniające wygładzenie zmarszczkek, poprawę napięcia i sprężystości skóry oraz nadające cerze blask i wyjątkową elastyczność.

DZIAŁANIE • Skutecznie liftinguje i przeciwdziała starzeniu się skóry.

 • Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

 • Przeciwdziała podrażnieniom.

 • Poprawia napięcie cery.

 • Zapewnia skórze elastyczność i jędrny wygląd.

ZALECENIA • Cera wrażliwa.

 • Cera posiadająca widoczne zmarszczki oraz linie ekspresji.

 • Skóra pozbawiona elastyczności i jędrności.

 • Dla mężczyzn i kobiet.

SKŁADNIKI AKTYWNEKOMPLEKS SRC

Unikalny kompleks (Sensitivity reducing complex), który:

 • wzmacnia funkcje ochronne skóry, dzięki czemu redukuje wrażliwość skóry i wzmacnia jej odporność,

 • łagodzi podrażnienia, wpływając na komfort skóry oraz redukowanie widocznych podrażnień i zaczerwienień,

 • intensywnie chroni komórki, zapobiegając zniszczeniu komórek i przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek.

 

KWAS HIALURONOWY

To jedna z najlepszych i najskuteczniejszych substancji nawilżających znanych w kosmetyce. Posiada doskonałe właściwości higroskopijne, a także tworzy film osłaniający warstwę rogową naskórka, dzięki czemu uczestniczy w tworzeniu barier biologicznych ograniczających rozprzestrzenianie się związków chemicznych i bakterii. Będąc naturalnym składnikiem ludzkich tkanek kwas hialuronowy jest nietoksyczny, niedrażniący i nie uczulający.

 

WITAMINA E

Zwana także "witaminą młodości" jest jednym z najważniejszych antagonistów wolnych rodników, odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się organizmu. Dobrze wnika w skórę i odżywia ją, poprawiając miękkość i elastyczność naskórka, działa nawilżająco. Zmniejsza wrażliwość skóry na promieniowanie UV.

 

WITAMINA A

(polmitynian retinolu) - zwiększa elastyczność skóry, łagodzi efekty fotostarzenia, zwiększa grubość warstwy twórczej naskórka. Przyspiesza regenerację skóry właściwej - itensyfikuje syntezę kolagenu, redukuje przebarwienia. Poprawia nawilżenie skóry. W zależności od zastosowanego stężenia i połączenia wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe, poprawiające strukturę skóry, wspomagające leczenie suchości. Uzupełnia strukturę cementu międzykomórkowego, likwiduje m.in. rogowacenie okołomieszkowe.

 

KWAS URSOLOWY

Substancja otrzymywana metodą nanotechnologii. Wykazuje wysoką biodostępność i aktywność biologiczną. Zapobiega degradacji trójwymiarowej sieci włókien białkowych i utrzymuje strukturę tkankową na poziomie skóry młodej. Opóźnia procesy starzenia, redukuje głębokość zmarszczek oraz wyraźnie wygładza naskórek. 

 

MIKROKOLAGEN

Miniaturowe fragmenty kolagenu, które wnikają w skórę docierając aż do fibroblastów, gdzie pobudzają syntezę własnego kolagenu, elastyny i hydro-protein. Mikrokolagen poprawia strukturę i sprężystość skóry oraz zapobiega jej wiotczeniu. Wypełnia od środka zmarszczki i bruzdy mimiczne. Efekt jego działania porównuje się do efektów jakie przynoszą podskórne zastrzyki z kolagenu.

 

FITOHORMONY

Są strukturalnie najbardziej zbliżone do budowy estrogenów ludzkich, dlatego też są to najlepiej przyswajalne przez organizm człowieka hormony roślinne. Poprawiają koloryt, nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry, zapobiegają utlenianiu błon komórkowych i działają przeciwzapalnie. Fitohormony są zdolne stymulować podział keratynocytów oraz odbudowę kolagenu, chronią także kolagen i elastynę przed degradacją, a komórki skóry przed wolnymi rodnikami.

 

PROTEINY RYŻU

Działają łagodząco i zmiękczająco oraz doskonale nawilżają i odżywiają. Posiadają właściwości ochronne. Ponadto poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu oraz spowalniają starzenie się skóry i włosów.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

 • s-facebook