Declaré Stress Balance -  zabieg łagodzący

Dla skóry zaczerwienionej, podrażnionej i swędzącej.

150 zł.

Cera wrażliwa szczególnie szybko reaguje podrażnieniem na negatywne wpływy środowiska naturalnego: zanieczyszczenia, promieniowanie UV, klimatyzację czy zmienne warunki pogodowe. Efektem są podrażnienia, przesuszenia oraz zaczerwienienia skóry. W odpowiedzi na te problemy Declaré oferuje pielęgnację Stress Balance, która szybko koi i łagodzi podrażnienia skóry oraz pomaga jej powrócić do stanu równowagi. Produkty używane w pielęgnacji Declaré Stress Balance zawierają kompleks SRC (Sensitivity reducing complex), który redukuje wrażliwość skóry oraz: wzmacnia funkcje ochronne skóry, łagodzi podrażnienia oraz intensywnie chroni komórki, zapobiegając ich zniszczeniu i przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek.

DZIAŁANIE



 • Szybko i skutecznie Łagodzi.

 • Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

 • Przeciwdziała podrażnieniom.

 • Przywraca skórze pełną równowagę.

 • Chroni komórki skóry.

 • Zapewnia świeżość i pobudzenie skóry.

ZALECENIA



 • Cera wrażliwa, podrażniona przez wpływ środowiska zewnętrznego.

 • Cera przesuszona z objawami zaczerwienienia skóry.

 • Dla mężczyzn i kobiet.

SKŁADNIKI AKTYWNE



KOMPLEKS SRC

Unikalny kompleks (Sensitivity reducing complex), który:

 • wzmacnia funkcje ochronne skóry, dzięki czemu redukuje wrażliwość skóry i wzmacnia jej odporność,

 • łagodzi podrażnienia, wpływając na komfort skóry oraz redukowanie widocznych podrażnień i zaczerwienień,

 • intensywnie chroni komórki, zapobiegając zniszczeniu komórek i przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek.

 

KWAS HIALURONOWY

To jedna z najlepszych i najskuteczniejszych substancji nawilżających znanych w kosmetyce. Posiada doskonałe właściwości higroskopijne, a także tworzy film osłaniający warstwę rogową naskórka, dzięki czemu uczestniczy w tworzeniu barier biologicznych ograniczających rozprzestrzenianie się związków chemicznych i bakterii. Będąc naturalnym składnikiem ludzkich tkanek kwas hialuronowy jest nietoksyczny, niedrażniący i nie uczulający.

 

PANTENOL

Hydrofilowa substancja nawilżająca. Substancja aktywna, wykazująca działanie przeciwzapalne, przyspieszające procesy regeneracji naskórka. Pantenol wykorzystywany jest w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów, dzięki zdolności wnikania w ich strukturę. Nadaje skórze uczucie gładkości.

 

BISABOLOL

Najważniejszy związek czynny pozyskiwany z rumianku lekarskiego. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, przyspiesza procesy gojenia oraz koi podrażnioną i wrażliwą skórę. Hamuje również nadmierny wzrost naskórka.

 

WYCIĄG Z NAGIETKA

Działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Przyspiesza gojenie się ran oraz pobudza ziarninowanie skóry. 

 

WYCIĄG Z PESTEK WINOGRON

Ekstrakt z pestek winogron jest stosowany przede wszystkim przeciw wolnym rodnikom i stresowi oksydacyjnemu. W nasionach winogron (Vitis vinifera) są zawarte proantocyjanidyny - cząsteczki, które posiadają dobroczynną właściwość: radykalnie przechwytują rodniki neutralizując je, sprawiając że nie są już szkodliwe dla komórek naszego ciała.

Proantocyjanidyny obficie występujące w pestkach winogron wykazują się wysoką skutecznością w działaniu antyoksydacyjnym będącym w stanie przeciwdziałać procesom peroksydacji lipidów na korzyść błon komórkowych. Ponadto posiadają właściwości hamujące enzymy odpowiedzialne za degradację włókien skórnych. Dlatego jest to oczywisty wybór w kosmetykach przeznaczonych do zapobiegania starzeniu się skóry z uwzględnieniem ochrony naczynek i stymulowania jej mikrokrążenia. Posiadają działanie antyoksydacyjne 50 razy silniejsze niż witaminy C i E, beta karoten i selen. Ponadto olejek otrzymany z pestek winogron ma właściwości nawilżające i odżywcze dzięki wysokiej zawartości kwasu linolowego.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

 • s-facebook