Depilacja laserowa - skuteczna i trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa nie tylko usuwa włosy, ale również leczy skórę. Największą zaletą tego typu depilacji jest całkowite lub niemal całkowite usunięcie owłosienia z wybranych miejsc na ciele. Podobny zabieg trzeba powtarzać, ale już po kilku sesjach depilacji laserowej możemy cieszyć się gładką skórą nawet przez parę lat.

Zabieg depilacji laserowej nie jest jednorazowy, bo włosy nie rosną jednocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe są w fazie uśpienia, a ich mieszki mają za mało melaniny, żeby zareagowały na laser. Zabieg powtarza się najczęściej co miesiąc przez około pół roku, później raz na rok. Niestety, prawie nigdy nie da się usunąć włosów w stu procentach. Część z nich stanie się cieńsza i jaśniejsza, a to uniemożliwi dalsze zabiegi. Więcej wizyt w gabinecie trzeba również odłożyć przy zaburzeniach hormonalnych oraz zespole nadwrażliwości mieszków na prawidłowy poziom hormonów (mieszki zachowują się tak, jakby w organizmie było za dużo androgenów, chociaż w rzeczywistości tak nie jest).

Użytkowany w Studio Urody MadRic laser diodowy Invictus gwarantuje aż 98% skuteczność oraz niespotykaną trwałość zabiegów epilacji, które można przeprowadzić w krótkim czasie. Laser diodowy Invictus posiada wiązkę laserową o idealnej długości 808 nm, której fala jest najlepiej absorbowana przez melaninę. Zaabsorbowane przez pigmenty światło zamienia się w ciepło przekazywane do wszystkich elementów włosa. Powstała temperatura wewnątrz włosa prowadzi do przegrzania i uszkodzenia jego brodawki. Skutkuje to całkowitym zahamowaniem dalszego wzrostu włosa. Urządzenie posiada optymalnie dobrany rozmiar głowicy o wymiarach 13×15 mm, który w najbardziej efektywny sposób wykorzystuje wiązkę lasera. Dodatkowo laser Invictus jest wyposażony w system chłodzenia, działający w zakresie do -10 °C, co pozwala dobrać optymalną temperaturę do różnych głębokości i fototypów skóry.

CENNIK
Zapraszamy na bezpłatną konsultację przed zabiegiem w Studio Urody MadRic ! Cena obejmuje pojedynczy zabieg depilacji laserowej na wybraną część ciała:
Baki - 179 zł.
Wąsik - 99 zł. 
Bródka - 99 zł. 
Cała twarz - 239 zł.
Kark - 199 zł.
Szyja - 199 zł.
Ramiona - 199 zł.
Przedramiona - 199 zł.
Dłonie - 159 zł.
Całe ręce - 299 zł.
Pachy - 149 zł.
Klatka piersiowa - 249 zł.
Brzuch - 239 zł.
Linia brzucha - 99 zł.
Plecy - 259 zł.
Bikini głębokie - 199 zł. 
Bikini klasyczne - 149 zł. 
Szpara pośladkowa - 99 zł. 
Bikini głębokie + szpara pośladkowa - 249 zł.
Pośladki - 239 zł.
Uda - 239 zł.
Kolana - 99 zł.
Łydki - 199 zł.
Łydki + kolana - 239 zł.
Całe nogi - 399 zł.
Stopy - 99 zł.
PAKIETY

6 zabiegów depilacji na jedną część ciała -20%

6 zabiegów depilacji na dwie części ciała -30%

W przypadku wykorzystania pakietu 6 zabiegów - dodatkowy zabieg (na ten sam obszar ciała) -40%

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook