Endermologia 

Ponad 20 lat trwały badania, doświadczenia i prace technologiczne byś dziś mogła pozwolić sobie na bezpieczną poprawę urody i zrzucenie zbędnych kilogramów bez potów na siłowni czy stosowania drakońskich diet. Dziś naukowcy na całym świecie uznają Endermologię za rewolucyjną metodę na walkę z upływem czasu.

 

Odkryta dzięki endermologii zdolność naszych komórek do budzenia się z letargu spowodowanego wiekiem jest wręcz zdumiewająca. Okazuje się, że dzięki precyzyjnej i odpowiednio przebiegającej stymulacji skóry możemy obudzić swoje komórki i sprawić, by jak dawniej pracowały na nasz piękny wygląd. Endermologia™ de facto zwalcza przyczyny starzenia się skóry i odkładania tłuszczu poprzez reaktywację komórek najważniejszych dla młodego wyglądu (fibroblastów) i lipolizy (adipocytów). Co niezwykle istotne, jest to metoda całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna.

 

Lipomassage metodą Endermologie™ to nowatorska metoda masażu, dzięki któremu zbędne kilogramy przestaną Ci spędzać sen z powiek i wreszcie staniesz przed lustrem z uśmiechem na twarzy. Bez bólu i łez, rozprawisz się z upartym, opornym na dietę i gimnastykę tłuszczem. Zaletą Lipomassage™ jest jego precyzja, bowiem może być użyty wszędzie tam, gdzie uważasz, że jest to potrzebne. A więc modele sylwetkę zgodnie z Twoim życzeniem.

Urządzenie LIPO M6, na którym wykonywane są zabiegi w Studio Urody MadRic, stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i wiotkością skóry ciała.

 

Badania kliniczne wykazują, że LIPOMASSAGE™, wykonywany przy zastosowaniu technologii ROLL, aktywuje adipocyty (komórki tłuszczowe) poprzez receptory β, w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów.

 

 

CENNIK
 
SUPER OKAZJA - SAMA ZDECYDUJ JAKI PAKIET ENDERMOLOGII JEST DLA CIEBIE
 

1 zabieg endermologii LPG - 140 zł. (45 minut)

 
Przy zakupie serii zabiegów - specjalny kombinezon wymagany do zabiegu endermologi otrzymuje Klientka w prezencie. W przypadku zakupu pojedynczego zabiegu wymagany jest jego zakup (100 zł.).
 
ZABIEGI CZĘŚCIOWE (20 minut)
 

seria 10 zabiegów endermologii LPG - 590 zł. + kostium GRATIS!

seria 15 zabiegów endermologii LPG - 795 zł. + kostium GRATIS!

seria 20 zabiegów endermologii LPG - 980 zł. + kostium GRATIS!

 

ZABIEGI CAŁOŚCIOWE (45 minut)
 

seria 10 zabiegów endermologii LPG - 870 zł. + kostium GRATIS!

seria 15 zabiegów endermologii LPG - 1275 zł. + kostium GRATIS!

seria 20 zabiegów endermologii LPG - 1660 zł. + kostium GRATIS!Technika LPG Endermologie™ opiera się na opatentowanym procesie: Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.

 

Zadaniem takiego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

 

Warto również dodać, że metoda LPG ENDERMOLOGIE™ ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, bólu kręgosłupa, żylaków, niewydolności żylnej, przeszczepów skóry.

 

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa ok. 40 minut. Zabieg wykonywany jest na całe ciało z pominięciem okolic piersi.

 

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego Endermologie™ uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Znakomite wyniki, jakie dają zabiegi Endermologie™ można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook