Lipokawitacja ultradźwiękowa (liposukcja) - realna alternatywa dla skalpela i odsysania tłuszczu.

 

Lipokawitacja ultradżwiękowa  to realna alternatywa dla skalpela i odsysania tłuszczu. Stanowi jedną z najbardziej zaawansowanych metod do wykonywania bezinwazyjnej liposukcji. Zabieg ten jest stosunkowo młodym odkryciem w dziedzinie kosmetologii. Wykorzystuje falę ultradźwiękową o znacznym natężeniu do modelowania i kształtowania sylwetki oraz redukcji cellulitu.

Metoda ta jest polecana szczególnie osobom, które mają trudności w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej z kłopotliwych miejsc. Zabiegi rekomendowane są głównie osobom, które chciałyby pozbyć się otłuszczeń w okolicach kolan, boczków, ud i tzw. „bryczesów”, pośladków, ramion czy brzucha. Wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody są nieefektywne lub bardzo wolno przynoszą zadowalające rezultaty. Jest to również niezrównana metoda walki ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem. Zabieg neutralizuje bezpośrednią przyczynę powstania „pomarańczowej skórki”. Przynosi ulgę w każdym stadium cellulitu.

Istotą metody jest selektywne usuwanie tkanki tłuszczowej w miejscu działania fali ultradźwiękowej. Wytwarzane przez głowicę fale wnikają w głąb skóry, wprawiając komórki tłuszczowe w drgania i rozrywając ich ściany komórkowe. Powstałe w ten sposób produkty rozpadu adypocytów (komórek tłuszczowych) drogą naturalnych procesów metabolicznych usuwane są z organizmu.

Zabieg działa w oparciu o kawitację komórek tłuszczowych. Niskie częstotliwości fal ultradźwiękowych wywołują fale ciśnienia i podciśnienia. Specjalnie dobrana częstotliwość fal jest ukierunkowana w miejsca dotknięte otłuszczeniem i nie powoduje niszczenia tkanek sąsiadujących (mięśnie, układ krwionośny). W fazie podciśnienia wytwarzają się miliony mikropęcherzyków, które zapadają się w drugiej fazie co powoduje rozerwanie błon komórek tłuszczowych. W wyniku tej reakcji tłuszcz zostaje uwolniony z komórek i wraz z naturalnymi mechanizmami wydalony z organizmu.

 

Efekty działania są naprawdę imponujące, choć trzeba zaznaczyć, że zabieg ten służy do remodelingu sylwetki i nie leczy znacznej nadwagi czy otyłości. Likwiduje jednak trudno usuwalne złogi i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Wysmukla kolana i uda, a „bryczesy” po prostu znikają. Zabieg zastosowany na brzuch i boczki doskonale modeluje talię. Dzięki kawitacji poprawia się także kondycja skóry: następuje intensywne ujędrnienie przy jednoczesnym usunięciu nadmiaru wody z organizmu. Całe ciało staje się wysmuklone i jędrniejsze. Po zabiegu możesz liczyć na wyszczuploną sylwetkę, wymodelowaną figurę, brak cellulitu i zmniejszenie tkanki tłuszczowej, a skóra będzie jędrna, elastyczna i odżywiona.

CENNIKZabieg liposukcji - brzuch - 150 zł.

Zabieg liposukcji - pośladki - 150 zł.

Zabieg liposukcji - uda - 250 zł.

Zabieg liposukcji - ramiona - 130 zł.

PAKIETY (6 ZABIEGÓW) Z RABATEM -20%Pakiet zabiegów liposukcji - brzuch - 720 zł.

Pakiet zabiegów liposukcji - pośladki - 720 zł.

Pakiet zabiegów liposukcji - uda - 1200

Pakiet zabiegów liposukcji - ramiona - 624 zł.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook