Masaże - relaks i ukojenie

 

Masaż kosmetyczny ma na celu pobudzić funkcje skóry i mięśni w celu poprawy jej walorów estetycznych i funkcjonalnych. Masaż kosmetyczny zapewnia odnowę biologiczną całego organizmu – dzięki niemu twoje ciało zyskuje odmłodzenie i staje się piękniejsze.

MASAŻ THALGO MER & SENS

Masaż z użyciem kamieni i wykorzystaniem relaksującego olejku aromatycznego. Zabieg wpływa na ośrodki energii zwane czakrami, pomaga pozbyć się napięć i stresu, działa uspakajająco i relaksująco, poprawia odżywienia skóry, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, ułatwia penetrację substancji odżywczych i powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż jest polecany dla klientów spiętych, zestresowanych. Masażowi towarzyszy wrażenie falowania, które pozwala na rozluźnienie z niczym nieporównywalne. Kamienie bazaltowe pochodzenia wulkanicznego są podgrzewane, kamienie narzutowe pochodzenia morskiego są schładzane. Oba rodzaje mają aktywne zastosowanie, nie tylko przez położenie ich w precyzyjnych punktach, ale też używane do samego masowania. Podgrzanie kamieni powoduje, że lepiej się ślizgają czyniąc masaż wolniejszym i delikatniejszym dla klientki. Rodzaj ruchów, rytm i właściwości kamieni powodują, że relaks jest unikalny i całkowity. Gesty są powolne, krążące, spiralne. Pozwala to masażyście na przeniesienie klienta w krainę spokoju i utrzymanie w stanie półświadomości, hipnotycznym, lekko kołyszącym.

MASAŻ THALGO PERFECT SCULPT MASSAGE

Nowatorski masaż dla kobiet, które poszukują skutecznego sposobu na redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz poprawę jędrności skóry. Jest idealny na wszelkie problemy zlokalizowane na udach, pośladkach, brzuchu czy ramionach. Masaż wpływa na przyspieszenie lipolizy, pobudzenie mikrokrążenia i dotlenienie komórek. Dzięki niemu skóra staje się wygładzona i napięta. Efektem wykonania masażu jest: wysmuklenie sylwetki, zwiększenie jędrności skóry, zmniejszenie widoczności cellulitu.

CENNIKMasaż klasyczny (twarz) - 70 zł.

Masaż klasyczny (całe ciało) - 150 zł.

Masaż klasyczny (plecy) - 80 zł. 

Masaż Thalgo Mer & Sens (gorącymi kamieniami) - 130 zł.

Masaż Thalgo Perfect Sculpt Massage - 150 zł.

Masaż ThalgoLift - 150 zł.

MASAŻ THALGOLIFT

Skóra wraz z upływem czasu, stresem dnia codziennego zaczyna tracić swoją elastyczność na skutek niedoborów hormonalnych. Skóra wymaga intensywniejszej pielęgnacji. Przy współpracy z chirurgiem - plastykiem został opracowany jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju masaż na mięśniach twarzy. Masaż wykonuje się dość intensywnie i szybko. Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i doskonały wygląd. Po masażu klientka ma uczucie ciepła (spowodowane mikro-krążeniem krwi), uczucie sztywności w ciągu następnych dni (skuteczne ćwiczenie mięśni), napięcie włókien mięśniowych. Masaż powoduję doskonałą wymianę w mięśniach (składniki odżywcze i tlen). Skóra jest bardziej jędrna, a owal twarzy staje się bardziej regularny.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook