Firma Maystar Cosmética Laboratories została założona w 1984 przez Jesúsa Bonana, młodego businessmana, którego celem było utworzenie światowej marki - referencyjnej w dziedzinie zawodowej pielęgnacji urody. Założony cel został osiągnięty w 1991, kiedy stworzył i opatentował innowacyjny System Depilacji Roll-On, najczęściej kopiowany i uważany na całym świecie za referencyjny.

 

Od samego początku równolegle pracował także nad rozwojem produktów kosmetycznych, które dzięki doskonałemu przygotowaniu naukowemu miały otworzyć firmie drogę do pozycji najlepszej marki branży kosmetycznej w Hiszpanii. Obecnie, Maystar dysponuje nowoczesnymi obiektami przemysłowymi o powierzchni blisko 5.000 m2, skąd doświadczony personel świadczy usługi dla klientów w blisko 65 krajach na całym świecie i których liczba co roku wzrasta.

 

Produkty Maystar Cosmética wykonane są z najlepszych pod względem jakości składników czynnych w celu zapewnienia zdrowej, odżywionej i zadbanej skóry, co pomoga na wczesnym etapie walczyć z efektami starzenia oraz codziennych podrażnień tak, aby jak najdłużej zachować młody wygląd.

 

Laboratoria Maystar I+D+i dysponują najwyższej jakości wyposażeniem i personelem. Ich pracownicy to sztab profesjonalistów  doświadczonych w zakresie dermokosmetyki, produktów pochodzenia roślinnego oraz prowadzenia badań naukowych. Wysiłek badawczy w połączeniu z wytrwałością doprowadził Laboratoria Maystar do stworzenia szeregu własnych patentów będących kluczem do uzyskania bardziej efektywnych i konkurencyjnych produktów.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook