Mezoterapia bezigłowa - bezinwazyjny system odnowy skóry.

 

Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesnym, nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry, wykorzystującym w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polega na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Dociera ona do wnętrza skóry,  co powoduje, że pielęgnacja jest bardzo efektywna. Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia przez skórę substancji jonowych. Oba te zjawiska zachodzą przy mezoterapii bezigłowej jednocześnie, dzięki temu pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości (4 mm w skórę) penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie. Mezoterapia bezigłowa stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej, doskonale sprawdzając się w likwidacji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry.

Mezoterapia bezigłowa jest procesem bezpiecznym, ponieważ nie uszkadza błon komórkowych, a pozwala jedynie na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. 

CENNIKMezoterapia bezigłowa twarzy - 210 zł.

Mezoterapia bezigłowa twarzy i szyi - 240 zł.

Mezoterapia bezigłowa twarzy, szyi i dekoltu - 270 zł.

Mezoterapia bezigłowa okolic oczu - 99 zł.

PAKIETY (6 ZABIEGÓW) Z RABATEM -20%

Mezoterapia bezigłowa twarzy - 1008 zł.

Mezoterapia bezigłowa twarzy i szyi - 1152 zł.

Mezoterapia bezigłowa twarzy, szyi i dekoltu - 1296 zł.

Mezoterapia bezigłowa okolic oczu - 475 zł.

Do zabiegu mezoterapii bezigłowej używamy - w zależności od wymagań cery - specjalistycznych koncentratów aktywnych zawierających skoncentrowane dawki substancji czynnych.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook