Polski Peeling Ziołowy - dermatologiczna skuteczność w gabinecie kosmetycznym

 

Peeling ziołowy jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na głębokim złuszczaniu naskórka. Wykorzystuje się w nim zioła pochodzenia polskiego. Jest zabiegiem bezpiecznym i skutecznym; nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. Jest skierowany głównie do posiadaczy skóry tłustej i trądzikowej, również na ciele.

 

Skuteczność peelingu ziołowego w korygowaniu defektów skóry jest porównywalna z zabiegami wykonywanymi w gabinecie dermatologicznym. Zabieg ten powoduje odmłodzenie i ujędrnienie skóry na skutek wzmożenia produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto niweluje blizny potrądzikowe, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i rozstępy oraz reguluje czynność gruczołów łojowych.

Polski Peeling Ziołowy skierowany jest głównie do posiadaczy skóry tłustej i trądzikowej. Zabieg polega na wmasowaniu odpowiednio skomponowanej kompozycji ziołowej w twarz lub wybrane miejsce na ciele w wyniku czego występuje silne przekrwienie naskórka i pieczenie. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez 1-2 dni. Na trzeci dzień następuje etap złuszczania skóry. Stosujemy się wtedy do zaleceń kosmetyczki - nie wolno moczyć, myć skóry i stosować żadnych kosmetyków, gdyż to hamuje proces złuszczania. Skóra łuszczy się (otrębiasto lub płatowo) między trzecim a siódmym dniem. Musimy pamiętać, że łuszczącego się naskórka nie wolno drapać i odrywać, bo grozi to powstaniem blizn. Od momentu rozpoczęcia procesu złuszczania skórę należy zwilżać specjalnym, zabezpieczającym lotionem ziołowym. Siódmego dnia kosmetyczka przeprowadza zabieg uzupełniający, tzw. dołuszczanie, podczas którego zostają usunięte resztki naskórka, a skórze dostarczone substancje odżywcze.

 

EFEKTY:

 

  • Wyraźne wygładzenie cery - eliminacja nierówności,

  • Zmniejszenie blizn potrądzikowych - dziur, wgłębień,

  • Likwidacja przebarwień potrądzikowych - fioletowych plamek po pryszczach,

  • Zmniejszenie przetłuszczania się skóry - regulacja wydzielanego sebum,

  • Zmniejszenie rogowacenia skóry - regulacja keratynizacji,

  • Odmłodzenie skóry - pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny,

  • Redukcja zmian trądzikowych - zmniejszenie wykwitów trądzikowych.

CENNIKZabieg złuszczania za pomocą Polskiego Peelingu Ziołowego (wraz z zabiegiem uzupełniającym dołuszczania) - 200 zł.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook