Thalgo Absolute Hydration Ritual - Maksymalne nawilżenie skóry

Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue.

230 zł. 

Niezwykły nawilżająco - relaksujący rytuał, który zaspakaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębin oceanu kompleks Seve Bleue dostarcza do samego serca komórek całe bogactwo morskich składników - mikroelementy, makroelementy, minerały oraz pierwiastki śladowe. W połączeniu z kwasem hialuronowym oraz kompleksami Hydra - diffusine, Hyalurophyline i Lumisource zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewniając jej świeży i promienny wygląd. Zabieg Thalgo Absolute Hydration Ritual zalecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla każdego przedziału wiekowego. Wskazany dla skóry odwodnionej, szarej, zmęczonej, pozbawionej blasku i zdecydowanie wymagającej nawilżenia i wygładzenia. Po zabiegu cera jest długotwale nawilżona i wygładzona. W niepamięć odchodzą oznaki zmęczenia skóry a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Cera odzyskuje promienny wygląd.

SKŁADNIKI AKTYWNE W ZABIEGU  • Kompleks Seve Bleue - ekskluzywny, aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami  i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.

  • Hydra-diffusine - egzopolisaharydy z Burkhholderia Caribensis (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które posiadają właściwości gromadzenia wody) - stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych), odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka.

  • Hyalurophyline - ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje procesy zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórokowego kwasu hialuronowego.

  • Lumisource - ekstrakt z Candida Saitoana (grzyb, który jest obecny w florzebakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) - stymuluj proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę.

  • Kwas hialuronowy - wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewniając długotrwałe nawilżenie.

PRZECIWSKAZANIA  • Cera trądzikowa,

  • Uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook