Thalgo Aquarelle - Skuteczne rozwiązanie problemów worków pod oczami

Intensywny zabieg nawilżająco-energetyzujący dla skóry szarej i zmęczonej.

150 zł.

Intensywny zabieg nawilżająco - energetyzujący do skóry szarej, zmęczonej. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie dolnych powiek objawiające się woreczkami pod oczami. Przyczyną tego stanu rzeczy często jest zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze. Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Zabieg Thalgo Aquarelle ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry. Zalecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla każdego przedziału wiekowego. Wskazany dla każdej skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia oraz poprawy mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

SKŁADNIKI AKTYWNE W ZABIEGU  • Mikronizowana alga - kompleks trzech gatunków alg: Laminaria Digitata, Fucus Vesiculosus i Lithothamnion Calcareum, pozyskany w procesie mikronizacji.

  • Kompleks Seve Bleue - ekskluzywny, aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami  i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka

  • Hydra-diffusine - egzopolisaharydy z Burkhholderia Caribensis (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które posiadają właściwości gromadzenia wody) - stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych), odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka.

  • Hyalurophyline - ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje procesy zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórokowego kwasu hialuronowego.

  • Lumisource - ekstrakt z Candida Saitoana (grzyb, który jest obecny w florzebakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) - stymuluj proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę.

  • Kwas hialuronowy - wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewniając długotrwałe nawilżenie.

PRZECIWSKAZANIA  • Cera trądzikowa,

  • Uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook