Thalgo Beauty Hydration Ritual - Nawilżenie skóry dla poprawy jej piękna

Zabieg nawilżająco - upiększający.

190 zł.

Skóra w każdym wieku potrzebuje źródła nawilżenia. Brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry. Zabieg nawilżająco - upiększający Thalgo Beauty Hydration Ritual przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenia. Szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium. Zabieg uzupełnia niedobór wody w naskórku, odbudować płaszcz wodno - lipidowy, poprawić nawilżenie i elastyczność skóry. Thalgo Beauty Hydration Ritual zalecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla każdego przedziału wiekowego. Wskazany dla skóry odwodnionej, suchej oraz normalnej.

SKŁADNIKI AKTYWNE W ZABIEGU  • Kompleks Seve Bleue - ekskluzywny, aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami  i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.

  • Hydra-diffusine - egzopolisaharydy z Burkhholderia Caribensis (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które posiadają właściwości gromadzenia wody) - stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych), odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka.

  • Hyalurophyline - ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje procesy zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórokowego kwasu hialuronowego.

  • Lumisource - ekstrakt z Candida Saitoana (grzyb, który jest obecny w florzebakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) - stymuluj proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę.

  • Kwas hialuronowy - wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewniając długotrwałe nawilżenie.

PRZECIWSKAZANIA  • Cera trądzikowa,

  • Uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Studio Urody MadRic, Poznań, ul. Dąbrowskiego 29 (Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc")

  • s-facebook